EasyLife-predaj novostavby RD v Podhoranoch

  • TYP2_D.jpg
  • TYP2_A.jpg
  • TYP2_B.jpg
  • TYP2_C-1.jpg
  • RD1_1518.jpg
  • poloha.jpg

159.700,- €

vrátane provízie

Zobraziť fotogalériu (6 fotografií)

EasyLife ponuka predaj novostavby RD v atraktívnom prostredí v náručí prírody na okraji obce Podhorany, v blízkosto Krajského mesta Nitra.

Jedná sa o projekt výstavby novej časti obce s výborným cestným a dopravným napojením na krajské mesto.

O projekte

Projekt „Bývanie pod horami“ vyrastá pri vstupe do obce Podhorany v okrese Nitra. V rámci zámeru sa pripravuje výstavba 21 domov a bytovka s 5timi vkusnými bytmi. Lokalita je obkolesená porastom stromov a menším potôčikom. Pri pohľade na juh a juhovýchod lemuje horizont CHKO Ponitrie (Tríbečské pohorie). Lokalita je určená na pokojné rodinné bývanie, s vynikajúcim dopravným napojením na Jaguar/Land Rover (5 minút) a krajského mesta Nitra (10 minút).
V rámci výstavby na 21 pozemkoch je na výber zo 9 typov rodinných domov, ktoré budú realizované do štádia HOLODOM. Ich výmera sa pohybuje v rozmedzí 121 m² až 200 m² zastavanej plochy. Nádherné pozemky majú rozlohu od 624 m² až do 782 m². Začiatok výstavby je plánovaný na koniec roka 2017, postupné odovzdávanie dostavaných domov na jeseň 2018.

Lokalita
Nachádzame sa 12 kilometrov severne od Nitry v područí Tríbečského pohoria – CHKO Ponitrie. Okolitá príroda je jedinečným benefitom tohto miesta.

Mesto Nitra
Jedno z najkrajších miest na Slovensku, s pamiatkami ako Nitriansky hrad či Kalvária, množstvom festivalov, kvalitných reštaurácií, obchodných centier, romantické uličky a malebná scenéria.

Priemyselný park
V blízkosti Nitry sa nachádza priemyselný park a je vzdialený len niekoľko minút od lokality „Bývanie pod horami“. Preto je najideálnejším miestom na bývanie, pokiaľ budete v priemyselnom parku pracovať.

Turistika
V okolí nájdete množstvo turistických chodníkov. Na vrch Zobor sa dostanete len za hodinu a pol a naskytne sa Vám neopakovateľný výhľad. Turistika je ideálna v každom ročnom období.
Ponuka financovania:
Vyriešime Vám aj kompletné financovanie a poistenie pre potreby hypotekárneho úveru, pri čom získate komplexný prehľad o aktuálnych úrokových sadzbách jednotlivých bánk a ich ponuky bez potreby, aby ste potrebovali pracne tieto informácie získavať. Na odkaze nižšie si nájdete a sami môžete všetko prepočítať.
https://www.finvia.sk/vladimir-kubovic
Cena zahŕňa:

1. províziu RK
2. kompletný právny servis pri predaji nehnuteľnosti, vrátane dohodnutia podmienok a vypracovania zmluvy o budúcej kúpnej zmluve, kúpnej zmluvy a návrhu na vklad do
katastra nehnuteľností
3. notárske poplatky pri overovaní podpisov
4. kolkové známky pri podaní návrhu na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností
5. Kompletná ponuka financovania prostredníctvom HÚ, úveru, štátneho príspevku na rozvoj bývania, refinancovanie a optimalizáciu existujucich úverov a poistiek, poistenia
a zaistenia poskytnutého úveru, životné a iné poistenia,....až po finálne podpísanie príslušných zmlúv, po vyplnení Vami poskytnutých údajov pre finančnú analýzu.
Ušetríme Vám zdĺhavé chodenie po bankách, vyjednáme Vám tie najlepšie podmienky na finančnom trhu, pri zachovaní princípu Vašej voľby z pripravených ponúk.
6. Ziskate absolútny prehľad o podmienkach finančného trhu

KONTAKT na makléra:
Ing.Vladimír Kubovič
0903 208 528
Easy Life realitná spoločnosť
pobočka: Nitra, Vodná 23

Poloha nehnuteľnosti na mape

Podrobné informácie

vrátane provízie

152 m²

647 m²

647 m²

152 m²

aktívne

+421 903 208 528

poslať správu

Slovensko

Nitra

Podhorany

 

Rodinný dom

predaj

logo


0908 129 793
patrik.vlacuska@easylife.sk
www.easylife.sk

napíšte nám

Pre viac informácií kontaktujte

Ing. Vladimír  Kubovič

Ing. Vladimír Kubovič

Manažér pobočky Nitra

hovorím po slovenskyЯ говорить русскийbeszélek magyarulIch spreche deutsch

Telefón: +421 903 208 528
E-mail: vladimir.kubovic@easylife.sk

všetky realitné ponuky makléra